Producenci
THERMALTAKE TOUGHLIQUID 240 ARGB (2X120MM) CL-W319-PL12BL-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Moc | |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd pompy | 380 mA |
| Prąd wentylatora | 0,12 A |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 25 x 120 mm |
| Głębokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Wysokość chłodnicy | 12 cm |
| Szerokość chłodnicy | 27,3 cm |
| Wydajność | |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) Socket FM2 Socket AM4 Socket FM1 Socket AM3+ LGA 1366 (Socket B) LGA 2011-v3 (Socket R) LGA 2066 LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Gniazdo AM2 Gniazdo AM2+ |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,41 mmH2O |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 58,35 ft3/min |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 3300 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 22,3 dB |
| Pozostałe funkcje | |
| Tworzywo tuby | Guma |