Producenci
THERMALTAKE TOUGHLIQUID 280 ARGB (2X140MM) CL-W320-PL14BL-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Moc | |
| Prąd wentylatora | 0,33 A |
| Natężenie pompy | 12/5 V |
| Prąd pompy | 380 mA |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Szerokość chłodnicy | 31,4 cm |
| Wysokość chłodnicy | 14 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 3300 RPM |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) Socket FM2 Socket FM1 Socket AM4 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1366 (Socket B) LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ Socket AM3+ LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 33,2 dB |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 119,1 ft3/min |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,54 mmH2O |
| Pozostałe funkcje | |
| Tworzywo tuby | Guma |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące