Producenci
THERMALTAKE TOUGHLIQUID ULTRA 360 - 2.1" LCD, TOUGHFAN 120MM*3 CL-W323-PL12GM-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Prąd pompy | 380 mA |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 2,76 W |
| Natężenie znamionowe | 0,23 A |
| Prąd wentylatora | 0,23 A |
| Pobór mocy pompy | 4,56 W |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Napięcie znamionowe | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 251 mm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Szerokość chłodnicy | 39,5 cm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 2500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2066 Socket FM1 Socket AM4 LGA 1700 Socket FM2 LGA 1200 (Socket H5) Gniazdo AM2 Socket AM3+ LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1366 (Socket B) LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Przepływ powietrza | 3,78 m3/h |
| Maksymalny przepływ powietrza | 72,69 ft3/min |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Prędkość motora pompy | 3200 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 28,1 dB |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |