Producenci
THERMALTAKE TOUGHLIQUID ULTRA 360 - 2.1" LCD, TOUGHFAN 120MM*3 CL-W323-PL12GM-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony Niebieski Zielony |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,23 A |
| Pobór mocy | 2,76 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 25 x 120 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 72,69 ft3/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM1 LGA 1366 (Socket B) LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2066 LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ Socket FM2 Socket AM3+ LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Gniazdo AM2 LGA 1200 (Socket H5) Socket AM4 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (max) | 2500 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,78 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 28,1 dB |