Producenci
THERMALTAKE TOUGHRAM XG RGB DDR5 2X16GB 6600MHZ CL32 XMP3 BLACK RG33D516GX2-6600C32B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Napięcie pamięci | 1.3 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Rodzaj pamięci | DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 6600 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |