Producenci
THERMALTAKE V150 ARGB BREEZE TEMPERED GLASS CA-1R1-00S1WN-02
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Podświetlenie | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator zasilacza |
| Przycisk reset | Tak |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Układ | Micro Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Materiały | SPCC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 208 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 5,55 kg |
| Wysokość produktu | 398 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 120 240 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy