Producenci
THERMALTAKE VERSA J25 TEMPERED GLASS CA-1L8-00M1WN-00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Boczne okno | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Materiały | SPCC |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość PSU | 16 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 33 cm |
| Model | PC |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 402 mm |
| Szerokość produktu | 206 mm |
| Wysokość produktu | 461 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Nośnik danych | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 3 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Grubość panelu ze szkła hartowanego | 4 mm |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1000 RPM |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy