Producenci
THUNDERBOLT 4 DOCK 96W PD/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Moc | |
| Kompatybilne złącza sieciowe | EU |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Głębokość produktu | 84 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 194 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC SDXC MMC SD MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Kensington Lock | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,1 kg |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Thunderbolt |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Home Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Education x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 96 W |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,8 m |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 305 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 265 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące