Producenci
THUNDERBOLT 4 DOCKING STATION/STATION
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Głębokość produktu | 199,5 mm |
| Waga produktu | 410 g |
| Szerokość produktu | 74,8 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Interfejsy hub | RJ-45 Thunderbolt 4 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A 3.5mm HDMI |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 4 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 96 W |
Gwarancja 24 miesiące