Producenci
TITANUM CZAJNIK ELEKTRYCZNY RORAIMA 1.8 L INOX TKK102X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Inox |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1800 W |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące