Producenci
TOPEAK MTS TORBA TRUNKBAG EX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Poliester |
| Typ mocowania | Przód/tył |
| Model | Torba rowerowa |
| Pojemność | 8 l |
| Pasek na ramię o regulowanej długości | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 870 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Sprawdzać regularnie stan mocowań. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące