Producenci
TOPEAK MTX TORBA TRUNK BAG EX 2.0 new 2024 (04.2024)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ mocowania | Tylne |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Pasek na ramię o regulowanej długości | Tak |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Pojemność | 8 l |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Model | Torba rowerowa |
| System montażowy | QuickTrack MTX |
| Materiały | Poliester |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 760 g |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Sprawdzać regularnie stan mocowań. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami. |
Gwarancja 24 miesiące