Producenci
TOPHUNT FOTOPUŁAPKA KAMERA LEŚNA HC800A 1080p 16MPX 42xIR LED BLACK (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ mocowania | Taśma |
| Kolor produktu | Moro |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Typ baterii | AA |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Napięcie | 6 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 8 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 96 mm |
| Waga produktu | 545 g |
| Wysokość produktu | 138 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Model | Fotopułapka |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Typ karty pamięci | MicroSD |
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | 1 |
| Kamera | |
| Kąt detekcji czujnika ruchu | 120° |
| Kąt widzenia | 90° |
| Odległość czujnika ruchu | 25 m |
| Zintegrowany czujnik ruchu (PIR) | Tak |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 42 |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Video | |
| Rozdzielczość zdjęć | 8 / 12 / 16 MPx |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 1080p 720p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1440 x 1080 960 x 720 640 × 480 |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 3,1 |
Gwarancja 3 miesiące