Producenci
TORBA NA LAPTOP TARGUS 15,6" TBT915EU CitySmart PROF
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Polietylen |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Rozkładany | Nie |
| Ilość | 1 |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 910 g |
| Szerokość produktu | 152 mm |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 387 x 25 x 265 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Minimalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 445 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,65 kg |
| Produktów na palecie | 75 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 470 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami. Nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur. Trzymać z dala od ognia. |
Gwarancja Wieczysta