Producenci
TOTOLINK NR1800X router bezprzewodowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | LTE, Status, System |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Pobór mocy | 24 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Zasilanie | 24 W |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Obsługa PoE | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP WPA2 128-bit WEP WPA WPA3 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Kreator instalacji internetowej | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax IEEE 802.11a IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Dane opakowania | |
| Nano do standardowego adaptera karty SIM | Tak |
| Micro card standardowego adaptera karty SIM | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | DC LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1774,5 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 574 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 1201 Mbit/s |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Port USB | Nie Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Antena | |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Nie |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Ilość anten | 4 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| DSL WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| Typ karty SIM | MiniSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| usługa Dual SIM | Nie |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
Gwarancja 24 miesiące