Producenci
TP-LINK | System Wi-Fi AC1900 dla całego domu | Deco S7 (2 sztuki) | 802.11ac | 10/100/1000 Mbit/s | Porty Ethernet LAN (RJ-45) 1 | Obsługa siatki: Tak | MU-MiMO Tak | Brak komórkowego połączenia szer
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przekierowanie portów | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 4.0 iOS 9.0 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | SPI Firewall |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Moc nadawcza (CE) | 20 - 23 dBm |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Moc nadawcza (FCC) | 30 dBm |
| Funkcje kontroli rodzicielskiej | Filtr zawartości, Kontrola czasu |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Taktowanie procesora | 1,2 GHz |
| Konstrukcja | |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 100 |
| Ilość anten | 3 |
| Typ produktu | Mesh router |
| Maksymalny zasięg | 520 m2 |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 90,7 mm |
| Głębokość produktu | 90,7 mm |
| Szerokość produktu | 162,3 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel sieciowy | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Liczba urządzeń w zestawie | 2 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 1300 Mbit/s |
| IGMP snooping | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stałe IP | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 600 Mbit/s |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| VLAN tagowany | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WPA2 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11a |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące