Producenci
TP-Link Archer MR600 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) 4G Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, WLAN |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 229 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Ochrona | |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | Domain Filter, IP, MAC Address Binding |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP WPA WPA2-PSK WPA-PSK 64-bit WEP WPA2 |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Nie |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11a |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows XP Windows 8.1 Windows 7 Windows Vista Windows NT Windows 2000 Windows 98SE Tak Windows 8 |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Głębokość opakowania | 223 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 307 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 810 g |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 867 Mbit/s |
| Protokoły | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Protokół wybierania drogi | IP |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Antena | |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Ilość anten | 2 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Obsługiwane pasma UMTS | 900 850 2100 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz 2600 MHz 2500 MHz 850 MHz 700 MHz 800 MHz 2300 MHz 900 MHz 1800 MHz |
| Standardy 4G | LTE |
| usługa Dual SIM | Nie |
| Standardy 3G | HSPA+ UMTS HSPA |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
Gwarancja 24 miesiące