Producenci
TP-Link CPE220 punkt dostępowy WLAN 300 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| 5 GHz | Nie |
| 2,4 GHz | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.483 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 300 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| Zakres częstotliwości | 40 MHz |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczny wybór kanału | Tak |
| Liczba kanałów | 5 kan. |
| RTS / CTS próg | Tak |
| Szerokość pasma | 2,4 GHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie |
| Przycisk reset | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Wewnętrzny | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 0.8 A |
| Obsługa PoE | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 10,8 W |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 24 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33,5 mm |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK SNMP 152-bit WEP 128-bit WEP WPA WPA-PSK HTTPS TKIP SSH SSID AES WPA2 64-bit WEP |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Transmisja SSID włączona/wyłączona |
| Auto Bezprzewodowy System Dystrybucji (WDS) | Tak |
| Ilość wsparć SSID | 1 |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Funkcje zarządzania | Pharos Control |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 8 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Protokoły zarządzające | TDMA |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wewnętrzna ilość portów RJ-45 | 1 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 12 dBi |
| Ilość anten | 2 |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
Gwarancja 24 miesiące