Producenci
TP-Link Deco S7 (3-pack) Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Biały, Czarny Wewnętrzne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przekierowanie portów | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Zabezpieczenie firewall | SPI |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| MIMO | Tak |
| BeamForming | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość anten | 3 |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Przycisk reset | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | System siatki |
| Moc nadawania | FCC: <30 dBm (2.4 GHz), <30 dBm (5 GHz) CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz) |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 162,3 mm |
| Głębokość produktu | 90,7 mm |
| Szerokość produktu | 90,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,73 kg |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 348 mm |
| Głębokość opakowania | 213 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Liczba urządzeń w zestawie | 3 szt. |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11a |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WPA2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1900 Mbit/s |
| IGMP snooping | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 1300 Mbit/s |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 600 Mbit/s |
| Proxy IGMP | Tak |
| Stałe IP | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące