Producenci
TP-Link FESTA F54 punkt dostępowy WLAN 1300 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| 5 GHz | Tak |
| MIMO | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1300 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11a |
| Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń | 140 m |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 1300 Mbit/s |
| Dopasuj funkcje trybu AP | Sieci kratowe |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 450 Mbit/s |
| Liczba użytkowników | 220 użyt. |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Sufit, Ściana |
| Moc | |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | Passive PoE |
| Pobór mocy | 12,3 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 37,1 mm |
| Waga produktu | 359,2 g |
| Głębokość produktu | 181,5 mm |
| Szerokość produktu | 205,5 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WPA2 |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Multiple SSIDs |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Zasilanie |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 4 dBi |
Gwarancja 24 miesiące