Producenci
TP-Link Omada EAP235-Wall 1167 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.11g IEEE 802.1x IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11a IEEE 802.11ac IEEE 802.3at |
| MIMO | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1167 Mbit/s |
| 5 GHz | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Mapowanie VLAN Port-based VLAN |
| Izolacja bezprzewodowa | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczne skanowanie kanałów | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| 6 GHz | Nie |
| BeamForming | Tak |
| Automatyczny wybór kanału | Tak |
| Moc nadawcza (FCC) | 21 dBm |
| Moc nadawcza (CE) | 20 - 23 dBm |
| Konstrukcja | |
| Kensington Lock | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Diody LED | Zasilanie LAN WLAN Status Sieć WAN |
| Moc | |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | Active PoE Passive PoE |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 24,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 143 mm |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP WPA WPA2-Enterprise WPA2-PSK SSH 802.1x RADIUS 152-bit WEP 64-bit WEP WPA-Enterprise SNMP WPA-PSK HTTPS WPA2 SNMPv3 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Multiple SSIDs |
| Ilość wsparć SSID | 16 |
| Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Syslog | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Szerokość opakowania | 117 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Protokoły | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Ilość anten | 2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 4 dBi |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące