Producenci
TP-Link Omada EAP660 HD punkt dostępowy WLAN 2402 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 25000 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 1148 Mbit/s |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2402 Mbit/s |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Airtime Fairness (ATF) | Tak |
| MIMO | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| 5 GHz | Tak |
| Roaming Wi-Fi | Tak |
| 6 GHz | Nie |
| Izolacja bezprzewodowa | Tak |
| Automatyczny wybór kanału | Tak |
| Automatyczne skanowanie kanałów | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 243 mm |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA3-Enterprise WPA-Enterprise WPA3-PSK WPA-PSK WPA2-Enterprise |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Multiple SSIDs |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Syslog | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące