Producenci
TP-Link Omada EAP673 punkt dostępowy WLAN 5400 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| 6 GHz | Nie |
| BeamForming | Tak |
| Automatyczny wybór kanału | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11a |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Limit częstotliwości | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Mapowanie VLAN |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 2500 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 4804 Mbit/s |
| Liczba użytkowników | 250 użyt. |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| Automatyczne skanowanie kanałów | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5400 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| MIMO | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Airtime Fairness (ATF) | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Konstrukcja | |
| Przycisk reset | Tak |
| Przeznaczenie | Sufit, Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zakres napięcia DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 32,5 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP WPA2-Personal WPA2-Enterprise WPA-Personal WPA3-Enterprise SNMPv3 WPA-Enterprise SNMPv2 |
| Cechy zarządzania | |
| Syslog | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
Gwarancja 24 miesiące