Producenci
TP-Link Omada SM9110-SR4 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 100000 Mbit/s QSFP28 850 nm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Hot-swap | Tak |
| Układ | QSFP28 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Moc | |
| Napięcie | 3.3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 18,4 mm |
| Wysokość produktu | 11,7 mm |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Długość fali | 850 nm |
| Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) | Tak |
| Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) | Nie |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| moc Tx (maksymalna) | 2,4 dBmW |
| Standard karty sieciowej SFP | SR4 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 100000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 100 Gigabit Ethernet 40 Gigabit Ethernet |
| Maksymalny dystans transferu | 150 m |
| Złącze światłowodowe | MTP MPO-12 |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 40GBASE, 100GBASE |
| moc Tx (minimalna) | -8,4 dBmW |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bm IEEE 802.3ba |
| Obsługiwane średnice kabla światłowodowego | 50/125 µm |
| Typ interfejsu | QSFP28 |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące