Producenci
TP-Link TL-MR105 router bezprzewodowy Fast Ethernet Jedna częstotliwości (2,4 GHz) 4G Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 174 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 128-bit WEP WPA WPA2-PSK 64-bit WEP WPA-PSK |
| Firewall | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | IPv4 SPI Firewall |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Protokoły | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz 2100 MHz 900 MHz 850 MHz 800 MHz 2300 MHz 2600 MHz 2500 MHz |
| Standardy 3G | HSDPA DC-HSPA+ HSPA UMTS |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
Gwarancja 36 miesięcy