Producenci
TP-Link TL-SG1016DE Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 19,15 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 284 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| IGMP snooping | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Emisja ciepła | 34,52 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q IEEE 802.3ab IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.1p |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 Cat6 Cat3 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 100BASE-T 100BASE-TX |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Liczba VLANs | 32 |
| Agregator połączenia | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Port-based VLAN Tagged VLAN |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalna długość kabla | 100 m |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,91 kg |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 16 |
| Przesyłanie danych | |
| Prędkość przekazywania | 23,8 Mpps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Store-and-forward | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 0,512 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 32 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Liczba kolejek | 4 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące