Producenci
TP-Link TL-WPA8631P Karta sieciowa do PowerLine 300 Mbit/s Przewodowa sieć LAN Wi-Fi Biały 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 11 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 152 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows Vista Windows 10 Windows 8 Windows XP |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Modulacja | OFDM |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Standard PowerLine | HomePlug AV2 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wbudowane gniazdko elektryczne | Tak |
| Wtyczka | Typ E / F |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac IEEE 802.11g IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK WEP WPA2-PSK |
| Maksymalny zasięg działania | 300 m |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 136 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 540 g |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Gwarancja 24 miesiące