Producenci
TP-Link TX401 karta sieciowa Wewnętrzny Ethernet 10000 Mbit/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) CE RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Przeznaczenie | PC |
| Diody LED | Link Działanie |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 120,8 mm |
| Głębokość produktu | 98,2 mm |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 5000 Mbit/s 10000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.3 IEEE 802.3bz IEEE 802.3x IEEE 802.3az IEEE 802.3u |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet Gigabit Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet 5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education Windows 8 x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 Windows Server 2019 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 44 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs | Ethernet |
| wersja PCI | 3.0 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące