Producenci
TP-Link VIGI C240I (2.8mm) Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2560 x 1440 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zdarzenie podstawowe | Motion Detection, Camera Tampering Detection, Exception |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Przekraczać granicę Region exiting detection Wykrywanie pojazdów Opuszczony obiekt Wykrywanie ludzi Wtargnięcie Wykrywanie wejścia do regionu |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Lustro | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | VIGI App, VIGI Security Manager, VIGI NVR |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 3 kan. |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 153 mm |
| Głębokość opakowania | 193 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 460 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 88.8° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 48.9° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 106.5° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 640 x 480 (VGA) 2048 x 1280 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 352 x 288 320 x 240 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Prędkość przepływu danych | 64 Kbps - 4 Mbps |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.265+ H.264+ |
| Regulowanie jakości | Nasycenie Ostrość Kontrast Jasność Lustro |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Transmisja wideo | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Średnica obiektywu | 2,8 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Gwarancja 24 miesiące