Producenci
TP-Link VIGI C250 Kopułowa Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2880 x 1620 px Sufit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Kod IK | IK10 |
| Układ | Kopuła |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 7 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy | 1,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 11,5 cm |
| Waga produktu | 280 g |
| Wysokość produktu | 85,7 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 153 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 470 g |
| Głębokość opakowania | 193 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| Kodeki dźwiękowe | G.711 |
| Częstotliwość próbkowania | 8 kHz |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 128° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Liczba obszarów maskowania prywatności | 4 |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/10000 s |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 109° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 128° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 57° |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 85° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Video | |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.265+ H.264 H.264+ |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p 2560p 2880p |
| Transmisja wideo | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 2048 x 1280 2880 x 1620 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2688 x 1520 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Rozpoznawanie odległości | 13 m |
| Określanie odległości | 6 m |
| Obserwuj odległość | 27 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Wykrywanie odległości | 64 m |
Gwarancja 24 miesiące