Producenci
TP-Link VIGI NVR1008H Sieciowy Rejestrator Wideo (NVR) 1U Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Zasilanie | 18 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,07 kg |
| Głębokość opakowania | 296,5 mm |
| Szerokość produktu | 246,2 mm |
| Wysokość opakowania | 64,5 mm |
| Szerokość opakowania | 277,5 mm |
| Wysokość produktu | 42,6 mm |
| Waga produktu | 578,5 g |
| Głębokość produktu | 148,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Wydajność | |
| Przepustowość wyjściowa | 60 Mbit/s |
| Przepustowość wejściowa | 80 Mbit/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Ilość kanałów jednoczesnego odtwarzania | 4 kan. |
| Wejścia kanałów wideo | 8 kan. |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85219000 |
| Dysk twardy | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 0 TB |
| Pojemność HDD | 0 GB |
| Interfejs HDD | SATA |
Gwarancja 24 miesiące