Producenci
TRACER GAMEZONE Hydra PRO RGB 7.1 headphones
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Podświetlenie | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Virtual surround | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2,1 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Czułość słuchawek | 116 dB |
Gwarancja 24 miesiące