Producenci
TRACER GŁOŚNIK BLUETOOTH FURIO TWS TRAGLO46920
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj produktu | Tubka |
| Moc | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Wydajność | |
| Radio FM | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Port USB | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 1 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość przetworników | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. Przechowywać z dala od dzieci. Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
Rękojmia 24 miesiące