Producenci
TRACER KAMERA SAMOCHODOWA 2.2S FHD PAVO TRAKAM46936
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Wideorejestrator samochodowy |
| Funkcje przycisków | W dół Mode/Menu W górę Off, Włączanie OK |
| Typ matrycy | CMOS |
| Opcje montażu | Szyba Płaska powierzchnia |
| Typ obiektywu | Szerokokątny |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 200 mAh |
| Zasilanie | 5V 0.5A |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Wydajność | |
| Możliwość podłączenia kamery cofania | Tak |
| Tryb parkingowy | Tak |
| Czujnik zderzeniowy | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Format kompresji zdjęć | MJPEG |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia głównej kamery | 120° |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 1920 x 1080 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Liczba kamer | 1 |
| Nagrywanie w pętli wideo | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Uchwyt mocujący do szyby | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ładowarka samochodowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,2" |
| Audio | |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście AV | Tak |