Producenci
TRACER TORBA NA NOTEBOOKA 15,6" GREEN PU LEATHER TRATOK46824
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Typ suwaka | Dwukierunkowy zamek |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Ilość | 1 |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |