Producenci
TRANSCEND COMPACT FLASH 8GB SPEED 133
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| X-współczynnik szybkości | 133 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 50 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 20 MB/s |
| Pojemność | 8 GB |
| Typ karty flesza | Karta pamięci CompactFlash |
| Typ pamięci RAM | MLC |
| Cechy | |
| Wytrzymałość | 10000 cykle/cykli na sektor logiczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie pamięci | 5 V 3.3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 28 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Adapter pamięci w zestawie | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucać do ogólnodostępnych pojemników na śmieci. Produkt należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przechowywać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące