Producenci
TRIPLE 4K USB-C DOCK - 100W PD/2X DP + HDMI - 100W USB PD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wyjściowy | 7,5 A |
| Zasilanie | 100 W |
| Kompatybilne złącza sieciowe | UK EU |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu N |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 382 g |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 5120 x 2880 px |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Kensington Lock | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 10 Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Enterprise Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 365 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 370 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 370 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
Gwarancja 24 miesiące