Producenci
TRITON PÓŁKA 19" 1U/450mm max.ład. 80kg RAC-UP-450-A4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Półka | Tak |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
Gwarancja 24 miesiące