Producenci
TRITON PÓŁKA 19" 1U/850MM, MAX. ŁAD.150KG RAB-UP-850-H4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 1U |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Półka | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 850 mm |
| Waga produktu | 8,4 kg |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie przed użytkowaniem: Uważaj na palce podczas wysuwania i wsuwania półki, aby uniknąć zranienia. Ostrzeżenie przed montażem: Montaż i demontaż powinny być przeprowadzane przez wykwalifikowany personel. Ostrzeżenie przed obciążeniem: Upewnij się, że półka jest prawidłowo zamontowana i nie przekracza maksymalnej nośności. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące