Producenci
TRITON SZAFA 10" 6U 255 jednoczęść. RBA-06-AS3-CAX-A1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Usuwalne panele boczne | Nie |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Model | Szafa wisząca |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Nie |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Pionowe szyny rack | 2 |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Rozmiar | 25,4 cm (10") |
| Wysokość produktu | 337 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące