Producenci
TRITON SZAFA 10" 9U 255 jednoczęść. RBA-09-AS3-CAX-A1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Model | Szafa wisząca |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Pionowe szyny rack | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 8,2 kg |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Rozmiar | 25,4 cm (10") |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące