Producenci
TRITON SZAFA 19" 12U 400 Flat-pack RXA-12-AS4-CAX-A1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Pojemność stelaża | 12U |
| Model | Szafa wisząca |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 18,4 kg |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |