Producenci
TRITON SZAFA 19" 12U 500 jendoczęść. RBA-12-AS5-CAX-A1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Pojemność stelaża | 12U |
| Model | Szafa wisząca |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Usuwalne panele boczne | Nie |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Nie |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Pionowe szyny rack | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 28,5 kg |
| Głębokość produktu | 495 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 635 mm |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące