Producenci
TRITON SZAFA 19" 12U 600X1000 RCA-12-A61-BAX-A1 KONTENEREK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Usuwalne panele boczne | Nie |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Tak |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Nie |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Metal |
| Zdejmowalne drzwi tylne | Tak |
| Pionowe szyny rack | 6 |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Maksymalny udźwig | 200 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 45,9 kg |
| Wysokość produktu | 620 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 1000 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 48 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące