Producenci
TRITON SZAFA 19" 12U 600x900 pod biurko RCA-12-A69-CAX-A1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Stojak wolnostojący |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Nie |
| Usuwalne panele boczne | Nie |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Maksymalny udźwig | 20000 kg |
| Pionowe szyny rack | 4 |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność stelaża | 12U |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Metal |
| Zdejmowalne drzwi tylne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 43,4 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 600 x 900 x 620 mm |
Gwarancja 24 miesiące