Producenci
TRITON SZAFA 19" 15U 500 demont. boki RUA-15-AS5-CAX-A1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Pojemność stelaża | 15U |
| Model | Szafa wisząca |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Pionowe szyny rack | 4 |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 26 kg |
| Głębokość produktu | 495 mm |
| Wysokość produktu | 770 mm |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące