Producenci
TRITON SZAFA 19" 15U 600x600 stojąca RMA-15-A66-CAX-A1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Pojemność stelaża | 15U |
| Maksymalny udźwig | 400 kg |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Tak |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Pionowe szyny rack | 4 |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Metal/Szkło |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Metal |
| Zdejmowalne drzwi tylne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 770 mm |
| Waga produktu | 33,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 40,3 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 600 x 600 x 770 mm |
Gwarancja 24 miesiące