Producenci
TRITON SZAFA 19" 18U 600x800 stojąca RMA-18-A68-CAX-A1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 18U |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Metal/Szkło |
| Maksymalny udźwig | 300 kg |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Metal |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Zdejmowalne drzwi tylne | Tak |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Tak |
| Pionowe szyny rack | 4 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 43,3 kg |
| Wysokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące