Producenci
TRITON SZAFA 19" 22U 600X600 NEW RMA-22-A66-CAX-N1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Pojemność stelaża | 22U |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Relingi | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1080 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 44,4 kg |
| Wewnętrzna szerokość | 49,7 cm |
| Wewnętrzna wysokość | 97,8 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 53 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące