Producenci
TRITON SZAFA 19" 27U 600X1000 NEW RMA-27-C61-CAX-N1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Relingi | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Pojemność stelaża | 27U |
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 67,8 kg |
| Wewnętrzna wysokość | 119,8 cm |
| Wewnętrzna szerokość | 49,7 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 1300 mm |
| Głębokość produktu | 1000 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 78,9 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące